Kulturalna Akademia Bobasa

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku zaprasza na ostatnie już w tym roku interaktywne zajęcia dla rodziców z maluchami organizowane w ramach projektu Kulturalna Akademia Bobasa.
Warsztaty odbędą się w sobotę 5 listopada 2011 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 36 w Białymstoku (ul. św. Mikołaja 9)
od godz. 10:00 do godz. 14:00. Wstęp wolny.

W programie: wspólne gotowanie z uwzględnieniem zasad diety bezglutenowej; „Bobasowe miasteczko”czyli zajęcia plastyczne, podczas których dzieci i ich rodzice stworzą fantazyjną, kolorową krainę z papieru; „Wesoły teatrzyk”zajęcia plastyczno-teatralne z udziałem młodzieży z Teatru Sporadycznego (projektowanie własnych lalek, omówienie postaci oraz realizacja przedstawienia „O królewnie Śnieżce”).
Chcemy zachęcić wszystkich dorosłych do kreatywnej zabawy ze swoimi dziećmi.
Szczegóły dotyczące projektu na stronie www.woak.bialystok.pl/kab2011

Komentarze są wyłączone.