Zapraszamy na spotkania warsztatowe!

Fundacja Edukacji Montessori
oraz Przedszkole Samorządowe Nr 36 w Białymstoku
zapraszają na wakacyjne warsztaty
21.09.2013r.
Warsztat nr 1. – 9.00 – 12.00  – „Tajemnica muszelki”ćwiczenia ciszy w pedagogice M. Montessori z wykorzystaniem materiału przyrodniczego.
Warsztat nr 2. 13.00 – 16.00 – „Dotykamliczę” – propozycje wykorzystania pomocy rozwojowych Marii Montessori w edukacji matematycznej w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji  wczesnoszkolnej.
28.09. 2013r.

Warsztat nr 3. 9.00 – 12.00 – „Dotykampiszę i czytam” – przykłady pracy z pomocami   do edukacji językowej według Marii Montessori /przygotowanie do pisania, ćwiczenia w   pisaniu i czytaniu/.
Warsztat nr  4. 13.00 – 16.00 – „Czarna wstęga czasu”wprowadzenie w historię powstania życia na Ziemi według koncepcji wychowania kosmicznego M. Montessori.
Warsztaty przeznaczone dla terapeutów, nauczycieli, pedagogów, wychowawców, rodziców, studentów, praktyków Edukacji Domowej i wszystkich zainteresowanych pracujących z dziećmi w wieku od 3 do 6 i od 6 do 9 lat
Szczególnie zapraszamy tych, którzy poszukują możliwości indywidualnego podejścia i sposobów pracyz dziećmi w początkowym okresie edukacji.
Każdy uczestnik może skorzystać z dowolnej ilości warsztatów.
Miejsce zajęćPrzedszkole Samorządowe nr 36 w BiałymstokuulŚwMikołaja 9
Osoby prowadzące: mgr Agnieszka Dzierkamgr Monika Mariola Kondracka
Zgłoszenia wyłącznie drogą elektroniczną  – KARTA ZGŁOSZENIA  poniżej.
dodatkowe informacjetel. 604 802 129  i  691 946 154
lub drogą mailowąakademia-montessori@wp.pl
więcej informacji można uzyskać na stronie Fundacji www.montessorionline.pl
 ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WARSZTATACH. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
Zgłoszenia wyłącznie drogą elektroniczną  – KARTA ZGŁOSZENIA  poniżej.