W naszym ogródeczku – grupa VII

W naszym ogródeczku – grupa VII

W okresie jesiennym przyszedł czas na porządki w naszym ogródku. Z uwagą przyglądaliśmy się drzewkom owocowym, które otrzymaliśmy od rodziców z naszej grupy, za co SERDECZNIE DZIĘKUJEMY. Posadziliśmy je pod koniec kwietnia i cieszymy się, że już takie duże. Teraz cierpliwie będziemy czekać na pierwsze owoce.  

Dużo satysfakcji mieliśmy także przy zbiorze warzyw, które sami wiosną zasieliśmy. Mali ogrodnicy byli bardzo zadowoleni z efektów wspólnej i systematycznej pracy. Przyjemnie jest popatrzeć na kolorowe kwiaty, rosnące warzywa i zioła. Nasz ogródek to nie tylko okazja do nauki o gatunkach roślin, ich pielęgnacji, warunkach do ich wzrostu, ale też sposób uwrażliwiania dzieci na kwestie zdrowotne poprzez świetną zabawę na świeżym powietrzu.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content