Wigilia w grupie VII

Wigilia w grupie VII

W piątek 2O grudnia odbyła się w naszym przedszkolu UROCZYSTOŚĆ WIGILIJNA. Już od rana udzielał nam się świąteczny nastrój. Obejrzeliśmy bożonarodzeniowe przedstawienie w wykonaniu grupy V. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. Nie zabrakło tradycyjnych potraw i oczywiście spotkania z Mikołajem. Oprócz prezentów, Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał paczki. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się piosenkami i wierszami oraz własnoręcznie przygotowanymi pracami. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content