Międzynarodowa konferencja naukowo – dydaktyczna na temat: „Zacznij od Montessori… Dobry start dzieci i rodziców”.

W dniach 19 – 20 września 2014r. odbyła się międzynarodowa konferencja naukowo – dydaktyczna na temat: „Zacznij od Montessori… Dobry start dzieci i rodziców”.

Podczas spotkania nasi wychowankowie wystąpili z ciekawą i inspirującą opowieścią    „O powstaniu Wszechświata”. Przygotowaniem dzieci do występu zajęły się nauczycielki naszego przedszkola: Pani Agnieszka Dzierka, Pani Agata Filipczuk i Pani Marta Chomoniuk.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej przedstawiającej „Powstanie Wszechświata” z udziałem naszych wychowanków.