Witamy nowy rok szkolny 2015/2016

Witamy wszystkich w nowym roku szkolnym 2015/2016

„Przedszkole – pierwszy krok”

Wrzesień – nowy szkolny rok,
witamy przedszkole, to nasz pierwszy krok.
Nasza pani na nas czeka,
pięknie do nas się uśmiecha.
Kraina przygód się otwiera
i wszystkie dzieci w podróż zabiera.
Teraz codziennie w naszej krainie
nic ciekawego nas nie ominie.
Będziemy śpiewać, czytać, malować,
Bawić się, tańczyć, z klocków budować.
Będziemy lepić z plasteliny ciekawe buźki, wesołe miny.
Będziemy ćwiczyć i podróżować, zwiedzać
i dziecięce marzenia realizować.
Dlatego nic się nie boimy
i śmiało dziś przed naszą panią stoimy.
Niech nas zabierze w tą podróż niezwykłą,
bo rok w przedszkolu minie zbyt szybko.

Szanowni rodzice, kochane dzieci.

1 września to dla każdego dziecka i rodzica wyjątkowy dzień w życiu. Szczególnie dla tych, którzy przeżywają pójście do przedszkola po raz pierwszy. W związku z tym aby ułatwić Wam ten pierwszy dzień, przypominamy o kilku niezbędnych rzeczach, które oszczędzą wszystkich niepotrzebnego stresu.

1 września prosimy zapewnić dziecku:

* wygodne, luźne ubranie, które nie będzie krępowało ruchów przy zabawie i nie będzie utrudniało dziecku korzystania z toalety,

* wygodne, dobrze dopasowane kapcie (tak, aby maluszek sam mógł je założyć) + worek PODPISANE

* ubranie, bieliznę na zmianę, które należy zostawić w szatni, w worku PODPISANE

* Dobry humor 🙂 – Bardzo ważne !!!

W przedszkolu nie zostawiamy dla dzieci napojów, słodyczy, gum, leków, witamin ani żadnych innych produktów spożywczych .

Dzieci odbierają rodzice lub inne dorosłe osoby pisemnie upoważnione przez rodziców/opiekunów prawnych.

Po odprowadzeniu dziecka do grupy zapraszamy do kancelarii przedszkola w celu uiszczenia opłaty w kwocie  20 zł i odebrania kart do czytnika elektronicznej ewidencji dziecka w przedszkolu

Wszystkich pozostałych informacji udzielą Państwu nauczycielki w grupie dziecka.

Serdecznie zapraszamy do naszego przedszkola.

Do zobaczenia!!!