Bal Karnawałowy w grupie VI

Bal Karnawałowy w grupie VI

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu 20.01.2017r. odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Karnawałowy”. W tym dniu przenieśliśmy się do Sopelkowej Krainy. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, kowbojek, policjantów, robotów, dinozaurów czy marchewki, pojawiły się postaci z ulubionych bajek – Syrenka, Supermen oraz Batman. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Niespodzianką był „spadający śnieg” z baniek mydlanych.

Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content