DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE VII

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE VII

W dniu 18 stycznia 2017r., grupa VII obchodziła uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. To jedna z najsympatyczniejszych imprez w przedszkolnym kalendarzu. Z tej okazji dzieci zaprezentowały program artystyczny w którym wyraziły swą wielką miłość do babć i dziadków. Wzruszeń i gromkich braw ze strony widowni nie było końca. Oczywiście były również życzenia oraz upominki wykonane przez dzieci. Dalszym punktem programu były konkursy z udziałem babć i dziadków. Każdy uczestnik był wygranym, gdyż dopingowały im wnuczęta. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem. Był to dzień pełen wzruszeń i radości.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, pogody ducha oraz nieustających powodów do dumy ze swoich wnuków.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content