Robimy sałatkę jarzynową – grupa VII

WITAMINKI, WITAMINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI! Z myślą o jarzynowych witaminkach, dzieci z grupy VII postanowiły zrobić wspólnie pyszną sałatkę jarzynową. Każde dziecko dostało deskę do krojenia, nożyk, talerz i tak przystąpiliśmy do krojenia. Dzieci samodzielnie kroiły i przyrządzały sałatkę warzywną przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. Przyrządzanie sałatek dało dzieciom wiele satysfakcji. Na […]

Zobacz więcej »

Spotkanie z policjantem w grupie I i II

11 października 2017r. gościliśmy w naszym przedszkolu funkcjonariusza policji. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach ogólnopolskich działań pn. „Bezpieczna droga do przedszkola”. Pan policjant przypomniał naszym przedszkolakom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, a w szczególności przechodzenia przez jezdnię. Zachęcał do wyposażenia ubiorów w elementy odblaskowe oraz przestrzegał aby nie nawiązywać kontaktów z obcymi ludźmi.

Zobacz więcej »