Zdrowa i pyszna sałatka owocowa w grupie VI

Zdrowa i pyszna sałatka owocowa w grupie VI

Owoce, w których jest mnóstwo witamin, pełnią bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu naszego organizmu!! Nie tylko wspaniale smakują, ale również chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego też 5 października 2017 r. dzieci z grupy VI wraz z paniami postanowiły zrobić pyszną i zdrową sałatkę owocową z przyniesionych przez dzieci owoców. Były przygotowania: mycie owoców, przyborów kuchennych, a także mycie rąk. Kiedy wszystko już było gotowe, przedszkolaki przystąpiły do krojenia owoców, mieszania i … degustacji. Ach, co to była za uczta! Sałatka smakowała wyśmienicie – nie wiadomo czy dlatego, że owoce były pyszne, czy dlatego że została przygotowana przez małych kucharzy?

Komentarze są wyłączone.

Skip to content