Warsztaty Bożonarodzeniowe w grupie VI

Warsztaty Bożonarodzeniowe w grupie VI

11 grudnia 2017 r. nasze przedszkole zamieniło się w pracownię plastyczną. W tym dniu dzieci z grupy VI zaprosiły swoich bliskich na warsztaty świąteczne podczas których wszyscy zamienili się w prawdziwych artystów. Na początku dzieci zaśpiewały kolędy i pastorałki, a wychowawczynie złożyły serdeczne życzenia z okazji zbliżających się świąt. Dzieci przywitały się ze swoimi rodzicami oraz rodzeństwem, po czym ochoczo wszyscy zabrali się do pracy. Zadaniem było wykonanie ozdób choinkowych każdy mógł wybrać jaką pracę będzie wykonywał, a do wyboru były m.in. choinki, bałwanki, buciki, renifery, bombki oraz śnieżynki. Całe rodziny wspólnie wycinały, przyklejały, ozdabiały brokatem swoje prace, a następnie zabrały do swoich domów aby ozdobić nimi ukochane choinki. Dziękujemy za mile wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne warsztaty!

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content