Dzień Babci i Dziadka w grupie VI

Dnia 24.01.2018r. w grupie VI odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, śpiewały piosenki i recytowały wierszyki. Zaproszeni goście nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami.
Po koncercie dzieci wręczyły wcześniej przygotowane upominki i zaśpiewały: „sto lat…”. Zaproszeni goście licznie zgromadzili się na naszej uroczystości, co sprawiło ogromną radość wszystkim dzieciom.

W imieniu wszystkich wnuków i wnucząt chcielibyśmy podziękować babciom i dziadkom za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach. To babcia i dziadek są zawsze, kiedy ich potrzebujemy. Tak więc kierujemy w ich stronę naszą wdzięczność, uśmiech życząc zdrowia, siły i wytrwałości. Gorące podziękowania za to, że są po prostu zawsze z nami.