„Mój Pierwszy Turniej Szachowy”

„Mój Pierwszy Turniej Szachowy”

 

Gratulacje !!! Nasza Jasminka z grupy VII zdobyła brąz 🙂

„Jak co roku debiutanci zagrali w “Moim Pierwszym Turnieju Szachowym”. To już szósta edycja zawodów! Pierwszy odbył się w 2013 roku, kiedy części dzisiejszych uczestników nie było jeszcze na świecie. W tym roku prawo gry mieli zawodnicy z rocznika 2011 i młodsi. Świetnie jak zawsze zaprezentowały się dziewczynki ze Szkółki Szachowej i z przedszkoli, gdzie Szkółka organizuje zajęcia szachowe. Wygrała Szkółkowiczka Karolina Toporkiewicz, na drugim miejscu zameldowała się jej koleżanka Marysia Prochacka, a brąz wywalczyła Jasmina Ferishah z Przedszkola nr 36. Zachwycili najmłodsi, którzy nie przestraszyli sie starszych i walczyli z nimi jak równy z równym. Mieli swoja klasyfikację i z uśmiechem i pucharami wrócili do domów. Wszystkim bardzo gratulujemy. Dziś staliście się prawdziwymi szachistami! I co? Gramy dalej?”

W naszym przedszkolu Szkółka Szachowa funkcjonuje już trzeci rok, zajęcia z dziećmi prowadzi pan Jarosław Galej. Gratulujemy !! 🙂

Karolina! Zwyciężczyni MPTSz 2018

 

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content