Wycieczka grupy I

Dnia 22 maja 2018r grupa I wraz z Paniami wybrała się na wycieczkę do Parku edukacyjno-rekreacyjnego „Morza, lądy, oceany”
w Dorożkach. Dzieci zwiedziły ciekawe miejsca. Między innymi podziwiały figury zwierząt morskich, które odzwierciedlały rzeczywiste rozmiary.

Atrakcją do zwiedzania było „Muzeum Morza”, w którym znajdowały się eksponaty dotyczące tematyki morskiej (żywe raki, największe ślimaki świata, papużki, żółwie, kraby).

Na terenie parku znajduje się oczko ze złotymi rybkami. Dzieci z Kapitanem miały możliwość karmienia rybek wypowiadając
przy tym życzenia. Kapitan statku zaprosił dzieci na pokład prawdziwego kutra rybackiego. Dzieci mogły zwiedzić, obejrzeć
i posterować kołem.

Nie zabrakło również dzieciom zabaw ruchowych i sportu. Dzieci zjeżdżały na torze linowym i dmuchanej zjeżdżalni.

Na zakończenie na dzieci czekały pyszne kiełbaski. Przedszkolaki miały możliwość kupienia pamiątek z miejsca, które odwiedziły. Dla wszystkich był to miły czas wspólnego relaksu i odpoczynku.