Akademia dla rodziców – warsztaty pt. ,,Jak wykorzystywać metodę dr Montessori w domu”

W dniu 22.11. 2018 r. w naszym przedszkolu odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym (2018/2019)  spotkanie w ramach AKADEMII DLA RODZICÓW  pt. „Jak wykorzystać metodę dr Montessori w domu”- ćwiczenia praktyczne dnia codziennego”.

Przez dwie godziny Mamy naszych Przedszkolaków miały możliwość  poznać metodę, pomoce edukacyjne oraz pracę
z materiałem edukacyjnym, z którym na co dzień pracują ich Pociechy.

Mamy były bardzo zaangażowane i zainteresowane, zadawały mnóstwo pytań.

Warsztaty  upłynęły w miłej atmosferze, a Mamy Dzieci nowoprzyjętych już zadeklarowały się, że przyjdą na kolejne Akademie dla Rodziców.

Cieszymy się bardzo, że takie spotkania pomogą Wam odpowiedzieć na niektóre pytania i ułatwią codzienną pracę z dzieckiem.

Zapraszamy serdecznie na kolejne warsztaty, które pomogą Państwu jeszcze bardziej przybliżyć metodę dr Marii Montessori. Przed nami są  jeszcze trzy spotkania.  Zapraszamy serdecznie Tatusiów.