Wspólne kolędowanie przedszkolaków

Jak co roku jest taki dzień w przedszkolu, że wszyscy czują magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjnie wszystkie dzieci zebrały się wspólnie na pięknie udekorowanej sali aby zaprezentować wybraną kolędę lub pastorałkę. Oczywiście, żeby tradycji stała się zadość wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli świąteczne życzenia. Nie zabrakowało również Mikołajów, którzy wręczyli dzieciom wyczekiwane prezenty. Wspólne świętowanie było akcentem do wprowadzenia w cudowny, świąteczny nastrój, który będzie towarzyszył przez najbliższe dni.

Pani Dyrektor oraz cała kadra przedszkola składa Państwu najserdeczniejsze życzenia:
Świąt białych, magicznych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija.