Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Rodzice, uprzejmie informuję, że rekrutacja do naszego przedszkola będzie trwała w dniach 16.03 – 25.03.2020 r. zgodnie z informacjami zamieszczonymi w linkach poniżej:

Komunikat w sprawie zmian w rekrutacji do przeszkoli i oddziałów przedszkolnych Dodano: 15.03.2020 r.

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

W związku z koniecznością zminimalizowania osobistych kontaktów prosimy o dokładne wypełnienie wniosku. Własnoręcznie podpisany wniosek proszę włożyć do koperty i dostarczyć do placówki. Dokumenty zostawiamy w miejscu wskazanym przez pracownika przedszkola. Można też wysłać skan wniosku i skany pozostałych dokumentów drogą mailową na adres placówki.
Wszelkich informacji dotyczących rekrutacji udzielamy codziennie – telefonicznie (tel.  85 742 43 01) w godzinach pracy Komisji Rekrutacyjnej od 11.00 do 14.00.
W razie błędnie wypełnionego wniosku Komisja będzie kontaktowała się z Państwem telefonicznie.

Życzymy Państwu zdrowia i wytrwałości w tych trudnych okolicznościach.

Ewa Gutowska – Dyrektor Przedszkola