Wyprawa do „Parku Morza, Lądy i Oceany” – grupa III

Wyprawa do „Parku Morza, Lądy i Oceany” – grupa III

Dnia 04.06.2019 r. przedszkolaki z gr. III wybrały się na wyprawę do Parku Morza, Lądy, Oceany w gminie Juchnowiec.
Głównym celem wycieczki było odkrywanie piękna morza i jego mieszkańców poprzez zabawę i doświadczenia.

Na zbiórce porządkowej z kapitanem przedszkolaki zostały podzielone na grupy, które ze swoimi opiekunami udały się na poszukiwanie przygód. I tak, dzieci spotkały się z piratem, miały możliwość doświadczyć podróży w wielkiej skrzyni falującej na morzu, karmiły czarodziejskie rybki, spełniające najskrytsze życzenia, zwiedzały starą łódź oraz poznawały różnorodne zwierzęta zamieszkujące morza i oceany. W międzyczasie mogły pobawić się na dmuchanym zamku czy pokonać tor przeszkód ukryty
w zagajniku. Dzieci zostały oprowadzone po muzeum morza oraz same mogły udać się w rejs na malutkich łódeczkach.
Na zakończenie przedszkolaki zjadły pyszne kiełbaski z ogniska pod wiatą.

 

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content