Spotkanie z Mikołajem – grupa II

Spotkanie z Mikołajem – grupa II

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę.
Dnia 06.12.2019r  obchodziliśmy Wigilię w przedszkolu. Ten niezwykły dzień rozpoczęliśmy wspólnym kolędowaniem. Dzieci z naszej grupy zaśpiewały pastorałkę pt. „Dziś w Stajence…”. Dużym przeżyciem było dzielenie się opłatkiem i składanie sobie wzajemnie świątecznych życzeń. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.
Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci wspaniałymi prezentami, które przyniosły wiele radości.
Bardzo dziękujemy Mikołajowi za przybycie i mile spędzony czas w przyjaznej atmosferze.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content