Uroczysta Wigilia w naszym przedszkolu

Uroczysta Wigilia w naszym przedszkolu

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w całym roku, dlatego co roku w naszym przedszkolu ten dzień obchodzimy bardzo uroczyście. Od rana w każdej grupie jak i w całym przedszkolu panowała bardzo radosna, a zarazem ożywiona atmosfera.

Wszystkie dzieci pięknie ubrane z radością wyczekiwały chwili kiedy nastąpi wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem,
a potem wyczekiwany od dawna Mikołaj.

Pani Dyrektor Ewa Gutowska rozpoczęła uroczystość od złożenia wszystkim dzieciom jak i pracownikom przedszkola pięknych życzeń. Następnie dzieci z każdej grupy śmiało prezentowały swoje umiejętności wokalne śpiewając kolędy i pastorałki.
Wszystkich nagradzano gromkimi brawami.

Na koniec czekała jeszcze jedna niespodzianka – Mikołaje, którzy przynieśli dzieciom upragnione prezenty.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content