Bal karnawałowy w grupie II

Bal karnawałowy w grupie II

Dnia 21.02.2020 roku w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy pod hasłem „Karnawałowy wehikuł czasu”.
Od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek między innymi wróżki, księżniczki, żołnierzy, rycerzy. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Na ten wyjątkowy dzień zaprosiliśmy wodzirejów, którzy zachęcali do wspólnej zabawy. Przedszkolaki świetnie się bawiły tańcząc ze swoimi koleżankami, kolegami i paniami. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i sympatycznej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów balowych.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content