Domowe przedszkole – tydzień II – grupa VIII

Domowe przedszkole – tydzień II – grupa VIII

Witajcie nasze kochane przedszkolaki !!!

Pierwszy tydzień nauki zdalnej za nami. Mamy nadzieję, że razem z Rodzicami aktywnie uczestniczyliście w tych zadaniach
i sprawiły Wam one przyjemność. Przed nam kolejny tydzień. Zaglądajcie i razem z Rodzicami, starszym rodzeństwem, a może Dziadkami, uczcie się i bawcie korzystając z naszych propozycji. Czekamy na Wasze zdjęcia na adres e-maila, z którego otrzymaliście WIOSENNE POZDROWIENIA. Może uda się nam wspólnie stworzyć album Domowego Przedszkola VIII grupy.

Panie z grupy  VIII

Grupa VIII 30.03.2020

Grupa VIII 31.03.2020

Grupa VIII 01.04.2020

Grupa VIII 02.04.2020

Grupa VIII 03.04.2020

Język angielski tydzień II

Język angielski II część tygodnia

 

Komentarze są wyłączone.