Przedszkolaki na Dniach Otwartych w Szkole Podstawowej nr 2

Przedszkolaki na Dniach Otwartych w Szkole Podstawowej nr 2

W dniu 26  lutego 2020 roku w ramach Dni Otwartych starszaki z naszego przedszkola udały się do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku.  Na początku wizyty nasze przedszkolaki zostały przyjęte przez Panią Dyrektor, która opowiedziała o swojej szkole oraz odpowiedziała na pytania dzieci.  Następnie  udaliśmy się na zwiedzanie szkoły. Oprowadzała nas Pani Ewa, która  zaprowadziła nas do jednej z sal, gdzie dzieci mogły poczuć się jak uczniowie zasiadając w ławkach. Byliśmy także przez chwilkę na zajęciach, zwiedziliśmy stołówkę, świetlicę, gabinet pani pielęgniarki oraz salę gimnastyczną. Naszą wyprawę zakończyliśmy u pani Dyrektor, która zapytała o wrażenia dzieci i zaprosiła nas ponownie do siebie.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor, nauczycielkom Pani Ewie i Pani Lidii za zaprezentowanie placówki naszym dzieciom!!!

Komentarze są wyłączone.

Skip to content