Domowe przedszkole – tydzień III – grupa II

Domowe przedszkole – tydzień III – grupa II

Drodzy Rodzice!

Jak zawsze możemy na Was liczyć. Otrzymałyśmy wiele wspaniałych zdjęć, dzięki czemu mamy kontakt z Naszymi dziećmi. Na pewno nie jest to, to samo co zobaczyć się w przedszkolu, ale w tak trudnej sytuacji jest to dla Nas bardzo cenne.
Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc przy wykonywaniu zadań dzieciom.
W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, życzymy Waszym Rodzinom niech te Święta będą pełne miłości, radości i pięknego czasu spędzonego w rodzinnym gronie. Niech te Święta będą zdrowe i pogodne.

Witajcie Kochani!

Jak minął Wam weekend? Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas w domu? Rozpoczynamy kolejny tydzień Waszego Domowego Przedszkola! Już trochę wiemy, jak minęły Wam te trzy tygodnie. Cieszymy się bardzo, że jesteście zdrowi. Dbajcie o siebie, przestrzegajcie higieny, a z pewnością wirus szybko straci swą moc. Jak wiecie zbliżają się Święta Wielkanocne, dlatego wierzymy, że pomożecie rodzicom w pracach domowych i kuchennych. Życzymy Wam zdrowia, miłej pracy i Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Grupa II 06.04.2020

Grupa II 07.04.2020

Grupa II 08.04.2020

Grupa II 09.04.2020

Grupa II 10.04.2020

Język angielski I

Język angielski II

 

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content