Domowe przedszkole – tydzień VII – grupa III

Witajcie Drodzy Rodzice i nasze Kochane przedszkolaki!

To już kolejny tydzień naszych nietypowych spotkań.
Mamy nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi i w miarę dobrze sobie radzicie w tym trudnym czasie.
Wiemy, że w tygodniu o tematyce ekologicznej podjęliście różne fajne działania. Bardzo nas to cieszy. Zachęcamy do dalszej zbiórki zużytych baterii i plastikowych nakrętek. Przywieziecie je po powrocie do przedszkola :). Bardzo dziękujemy rodzicom za wszelkie formy kontaktu, za zdjęcia i informacje jak realizujecie przygotowywane przez nas zadania i jak spędzacie wspólnie czas. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców Gabrysi i Frania, Dimy, Zuzi, Franka G., Hani, Franka K i Wiktorii. Zachęcamy pozostałych rodziców do dzielenia się z nami informacjami jak dzieci spędzają czas w domu. Tęsknimy za wami :).
Serdecznie pozdrawiamy.

Panie z grupy 3.