Serdeczne podziękowania Rodzicom – grupa I

„Każdy prawdziwy rozwój jest wynikiem odkrycia i wykorzystania tego, co było wcześniej nieznane”
Maria Montessori  „Sekret dzieciństwa”

Kochani Rodzice!
    Dziękujemy Wam za te wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy, a szczególnie za wszelkie podjęte wysiłki i edukację dzieci podczas wykonywanej przez nas pracy zdalnej. Dziękujemy za cały rok współpracy z nami, wytrwałość i cierpliwość.
Dziękujemy za otwarte serce, życzliwość, bezinteresowną pomoc, nieocenione wsparcie, a szczególnie za zaangażowanie w życie naszej grupy i całego przedszkola.

Życzymy wielu sił, ale przede wszystkim zdrowia, pozostając w nadziei, że już niedługo wrócimy wszyscy do przedszkola i będzie jak dawniej.

W sposób szczególny dziękujemy Rodzicom, których dzieci kończą przedszkole. Życzymy wielu radości i wspaniałych osiągnięć na kolejnym etapie edukacyjnym.

Zakończenie roku – otwórz zielony link