Domowe przedszkole – tydzień XIII – grupa VII

Domowe przedszkole – tydzień XIII – grupa VII

Witajcie kochani!

Tematem tego tygodnia będzie LATO, czyli pora roku kojarząca się z ciepłem i wakacjami. Dzieci kochają lato, za: ciepłe promienie słońca, tęczę, drobny deszczyk i zabawy w kałużach, wspaniałą zabawę nad wodą oraz wycieczki rowerowe do  lasu lub na łąkę. Pozwólmy naszym dzieciom odkrywać świat… Pokazujmy piękno otaczającej nas przyrody podczas spacerów lub wycieczek. Zachęcajmy dziecko do poznawania w sposób aktywny, pozwólmy zadawać pytania… Bądźmy obok…

Życzymy wielu ciekawych inspiracji, wspaniałej pogody i dobrej zabawy.

Grupa VII 15.06.2020

Grupa VII 16.06.2020

Grupa VII 17.06.2020

Grupa VII 18.06.2020

Grupa VII 19.06.2020

Język angielski

Język angielski część II

RELIGIA KATOLICKA

Komentarze są wyłączone.

Skip to content