Domowe przedszkole – tydzień XIII – grupa VII

Domowe przedszkole – tydzień XIII – grupa VII

Witajcie kochani!

Tematem tego tygodnia będzie LATO, czyli pora roku kojarząca się z ciepłem i wakacjami. Dzieci kochają lato, za: ciepłe promienie słońca, tęczę, drobny deszczyk i zabawy w kałużach, wspaniałą zabawę nad wodą oraz wycieczki rowerowe do  lasu lub na łąkę. Pozwólmy naszym dzieciom odkrywać świat… Pokazujmy piękno otaczającej nas przyrody podczas spacerów lub wycieczek. Zachęcajmy dziecko do poznawania w sposób aktywny, pozwólmy zadawać pytania… Bądźmy obok…

Życzymy wielu ciekawych inspiracji, wspaniałej pogody i dobrej zabawy.

Grupa VII 15.06.2020

Grupa VII 16.06.2020

Grupa VII 17.06.2020

Grupa VII 18.06.2020

Grupa VII 19.06.2020

Język angielski

Język angielski część II

RELIGIA KATOLICKA

Komentarze są wyłączone.