Domowe przedszkole – tydzień XV – grupa V

Dziękujemy Wam drodzy Rodzice za wspaniałą owocną współpracę, za angażowanie się w życie przedszkola i naszej grupy.
Dziękujemy Pani Dyrektor za dobre słowo i wszelkie wsparcie.
Dziękujemy naszej Pani pomagającej w grupie, za bycie u naszego boku codziennie, za każdą pomoc.
Przede wszystkim jednak dziękujemy Wam, drogie dzieci za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowałyście, za entuzjazm
i spontaniczność, za to, że mogłyśmy się tyle od was nauczyć.
Drodzy rodzice, gratulujemy wam tak wspaniałych dzieci. Życzymy wam pociechy i zadowolenia w przyszłości, a wam drogie dzieci udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Dobrego wypoczynku ogrzanego słońcem, miłych spotkań, tysiąca okazji do uśmiechu, wielu chwil wartych wspomnień i szczęśliwego powrotu do przedszkola, a dla naszych absolwentów dodatkowo wielu, wielu sukcesów w szkole.

Grupa V 29.06.2020

Grupa V 30.06.2020