Podziękowanie Rodzicom – grupa VII

Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom z grupy VII za dotychczasową współpracę z nami i zaangażowanie podczas realizacji zdalnego nauczania, za mobilizowanie swoich pociech do wykonywania ćwiczeń, zadań, które wysyłałyśmy, aby utrwalić dotychczasową wiedzę i umiejętności Państwa dzieci.
Obecna, trudna dla nas wszystkich sytuacja związana z pandemią Covid – 19 była dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem, dlatego tym bardziej dziękujemy za zrozumienie i wzajemną życzliwość.

Wszystkim Rodzicom i Dzieciom z naszej grupy życzmy, aby nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.

A na pożegnanie naszych wspaniałych starszaków, którzy odchodzą już do szkoły fotorelacja z lat przebytych w przedszkolu.

List do sześciolatków – otwórz zielony link