Szkolenie online „Edukacja językowa w pedagogice Montessori – mity i fakty”

Szkolenie online „Edukacja językowa w pedagogice Montessori – mity i fakty”

W dniach 16 i 30 maja 2020 r. nauczycielki z Przedszkola Samorządowego Nr 36 im. Marii Montessori w Białymstoku uczestniczyły w szkoleniu online „Edukacja językowa w pedagogice Montessori mity i fakty” przeprowadzone przez   Panią Ewę Nikołajew – Wieczorowską – Firmę szkoleniową – CUD Montessori w Poznaniu.

Szkolenie zostało zorganizowane i przeprowadzone w sposób profesjonalny  z zachowaniem wysokiej jakości.
Treść szkolenia i jego forma dostosowana była do naszych potrzeb i oczekiwań.  Charakteryzowało się wysokim poziomem merytorycznym, co pomogło poszerzyć nasze wcześniej zdobyte umiejętności z zakresu edukacji językowej.

Wysoko oceniamy zarówno treść i zakres szkolenia, jak również wiedzę, kompetencje i umiejętności dydaktyczne Pani Ewy Nikołajew – Wieczorowskiej – CUD Montessori, nadal postrzegamy jako rzetelnego i profesjonalnego partnera szkoleniowego.

Nie można pominąć tu fantastycznie opracowanego przez Panią Ewę materiału edukacyjnego przygotowanego  zgodnie
z zasadami M. Montessori. Dokładność i przemyślany sposób w jaki jest stworzony materiał jest bardzo cenny.

Cieszymy się, że miałyśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu online z pedagogiką Montessori i jej pasjonatami.

Serdeczne dziękujemy
Ewa Gutowska – Dyrektor
Edyta Chomczyk – Wicedyrektor
Przedszkola Samorządowego Nr 36 im Marii Montessori w Białymstoku

Osobiste refleksje nauczycielek po szkoleniu

Komentarze są wyłączone.