Koło fotograficzne „FotoPstryk” – jesienny ogród w przedszkolu

Koło fotograficzne „FotoPstryk” – jesienny ogród w przedszkolu

W ramach projektu „Od zmysłów do pojęć” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w naszym przedszkolu są realizowane zajęcia między innymi z koła fotograficznego „FotoPstryk”. Zajęcia te mają na celu poznanie przez dzieci obsługi aparatu, nauczenie się fotografowania i cieszenia się swoimi pracami oraz ich prezentowanie innym. Program jest realizowany zarówno w przedszkolu jak i w plenerze. Dzieci z koła uczestniczyły w zajęciach również w naszym ogrodzie przedszkolnym. Zajęcia te miały za zadanie rozbudzić w dzieciach zainteresowanie pięknem i bogactwem najbliższego środowiska przyrodniczego oraz nauczyć fotografowania przyrody. Wykorzystujemy też każdą nadarzającą się okazję do sfotografowania się też siebie nawzajem. 🙂

Komentarze są wyłączone.

Skip to content