Niezwykły Gość w grupie IV

Niezwykły Gość w grupie IV

7 grudnia w naszej grupie obchodzone były Mikołajki, w tym dniu wszystkie dzieci były ubrane na czerwono, a nawet mikołajkowo. Ten dzień przysporzył wszystkim wiele radości. Były wspólne tańce, piosenki oraz upominki.

W oczekiwaniu na wyjątkowego gościa, w przeddzień jego przybycia dzieci wspólnie ubrały choinkę przy świątecznych piosenkach, kolędach i pastorałkach.

Dnia 15 grudnia odbyła się przedszkolna wigilia i odwiedził nas św. Mikołaj, który przywiózł worek z prezentami.          Ten wyjątkowy gość , wyczekiwany przez cały rok sprawił, iż wszystkie dzieci były pod dużym zachwytem.                      W podziękowaniu za przybycie dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę z akompaniamentem oraz wręczyły laurkę.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia życzą Panie z grupy IV.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content