Przedszkoliada – informacja dla Rodziców

Przedszkole Samorządowe nr 36 im. Marii Montessori zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia, które będą odbywać się na terenie naszego przedszkola.

Informacja dla Rodziców:

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Programie Zajęć Drużyny Kangura od PRZEDSZKOLIADA.PL.
Zapisy odbywają się na www.przedszkoliada.pl/zapisy lub na liście w Przedszkolu. Prosimy w nazwie Przedszkola wpisać: PS 36,
w nazwie grupa: od 1 do 8 w zależności w której grupie jest dziecko. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Uczestnictwo w programie zajęć Drużyny Kangura wynosi 40 zł/miesięcznie, płatne z góry, do 10-go dnia miesiąca.
Wszelkie informacje otrzymają Państwo drogą smsową, po zapisaniu dziecka.

Zobowiązujemy się wykazać niezwykłą wrażliwość przeciwepidemiczną (mierzenie temperatury, środki przeciwepidemiczne, dezynfekcja sprzętu, zaktualizowany program), zgodnie ze wszelkimi wytycznymi zarówno ze strony GIS, władz samorządowych, przedszkola, jak i wewnętrznych procedur PRZEDSZKOLIADA.PL.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę o kontakt na….