„Pola Nadziei” 2021/2022

„Pola Nadziei” 2021/2022

Działamy z sercem” – to hasło XII edycji ogólnopolskiej kampanii „Pola Nadziei”, do której przyłączyło się również nasze przedszkole. W naszym regionie akcję wspiera Fundacja „Pomóż Im” Białostockie Hospicjum dla Dzieci. Symbolem kampanii jest żonkil – kwiat nadziei. W ogrodzie przedszkolnym powstanie nasze własne „Pole Nadziei” z żonkilami otrzymanymi od Fundacji „Pomóż Im”.

Fundacja „Pomóż Im” zaprasza Państwa do skorzystania z bezpłatnych badań dermatoskopowych dzieci w wieku 0-18 lat
w ramach projektu „Bezpieczne dziecko – badamy zmiany”, realizowanego w partnerstwie z Fundacją PZU.
Zgłoszenia przyjmowane są do 30 października 2021. Więcej informacji znajdziecie Państwo pod tym adresem:
https://pomozim.org.pl/zapraszamy-na-bezplatne-badania-dermatoskopem/

Komentarze są wyłączone.

Skip to content