Pracowity dzień w grupie VII

Pracowity dzień w grupie VII

Dziś był bardzo ważny i pracowity dzień w grupie VII. Zapewne wszyscy wiedzą, że dziś jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci z grupy VII przyszły dziś do przedszkola ze swoimi kochanymi maskotkami. Opowiadały o nich, tańczyły
i bawiły się wspaniale.

Również naszą grupę odwiedzili dziś ważni goście. Był to tato Michaliny i nasza absolwentka przedszkola – Jasmina. Tata Michaliny przeczytał dzieciom książeczki pt.: „Nela – na tropie przygód”, „ Piaskowy wilk”, „Tosia i Julek idą do przedszkola”, „Żyrafy nie umieją tańczyć” oraz „Self – Reg” opowieści dla dzieci. Michalinka zostawiła na stałe książeczkę do naszej przedszkolnej biblioteczki.
Jasmina  przeczytała zaś dzieciom książkę pt.: „Nowe przygody skarpetek” oraz opowiedziała o szkole do której obecnie uczęszcza.

Bardzo dziękujemy znakomitym gościom za przybycie i zapraszamy innych Rodziców do przedstawienia swojego zawodu lub poczytania naszym przedszkolakom.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content