Gdy zadanie, które wydawało się trudne w końcu się udaje… – grupa IV

Gdy zadanie, które wydawało się trudne w końcu się udaje… – grupa IV

Dzielimy się z Państwem radością dzieci płynącą z wykonanych zadań. Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, którzy podejmują wyzwania. Jest to źródło satysfakcji dzieci i nauczycieli. Na zdjęciach najmłodsze gwiazdeczki pracujące z kartami świątecznymi oraz miłośnicy łamigłówek, którzy wspaniale poradzili sobie z „wytłaczankowym tetris”. Zachęcamy do przekształcania wytłaczanek również w domu, instrukcję znajdziecie Państwo w linku poniżej:
https://edufunkids.com/tetris-zabawa-edukacyjna/

Spektakl „Kulki”.

23 grudnia spotkała nas miła niespodzianka, było to kolejne wyjście do Białostockiego Teatru Lalek w ramach projektu unijnego. Spektakl „Kulki” jeszcze bardziej pobudził naszą wyobraźnię 🙂 Poniżej pamiątkowe zdjęcie z aktorami.

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content