Akademia dla Rodziców

Akademia dla Rodziców

Akademia dla Rodziców

W dniu 27.01.2022 r. odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Akademia dla Rodziców”. Tematem będzie kształtowanie zmysłów za pomocą materiałów ogólnodostępnych. Jak niewielkim kosztem zorganizować kącik sensoryczny dla dziecka? Jak przedszkolak może poznawać świat za pomocą zmysłów, w najbardziej przyjaznym mu otoczeniu – w domu? O tym opowiemy na najbliższym spotkaniu.

Zapraszamy!

Każde spotkanie zorganizowane będzie na terenie naszego przedszkola
w sali multimedialnej i będzie trwało w  godz.17.00 – 19.00.

Prosimy o wpisywanie się na listę, która leży na biurku przy wejściu do przedszkola.
Wszystkie spotkania będą prowadziły nauczycielki naszego przedszkola.

AKADEMIĘ DLA RODZICÓW dedykujemy wszystkim rodzicom,
jednak szczególnie rodzicom dzieci najmłodszych i nowo przyjętych.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content