Bal karnawałowy w grupie V

W karnawale, w karnawale Dookoła wielkie bale, Gdy orkiestra pięknie gra, Dobry humor każdy ma! Bal maskowy, bal maskowy Jest naprawdę pomysłowy, Można przebrać się za jeża, Krasnoludka lub rycerza. Wszędzie sami przebierańcy, Zorro w czarnej masce tańczy, I Smerfetka razem z nim, Nie wiadomo, kto jest kim… W karnawale, w karnawale, Dzieci bawią się […]

Zobacz więcej »

Karnawałowe szaleństwo w grupie II

Dnia 11.02.2022r w naszym przedszkolu odbył się wyczekiwany od wielu tygodni Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w grupie pojawiały się ciekawe i kolorowe postacie. Przedszkolaki świetnie się bawiły. Na ich twarzach malował się uśmiech. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości i niesamowitych wrażeń. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych, kolorowych strojów.

Zobacz więcej »