Dzień Matki – grupa IV

Dzień Matki – grupa IV

Z okazji Dnia Matki 26 maja dzieci z grupy IV wybrały się wraz z mamami do Baru na Składnicy w okolicach Rybnik.

Na łonie natury dzieci z dużym zaangażowaniem prezentowały piosenki i życzenia dla kochanych mam.
Po wspaniałych występach na twarzach mam zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków całusom i uściskom nie było końca. W programie był przejazd ciuchcią po Puszczy Knyszyńskiej połączony z żywą lekcją przyrody, który dostarczył niesamowitych wrażeń. Oczywiście nie zabrakło również ogniska, pieczonych kiełbasek i uwielbianych przez dzieci pieczonych pianek. Wszystkim bardzo miło upłynął czas zabawy.

To było wyjątkowe i pełne wrażeń popołudnie.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content