Zakończenie Roku Szkolnego w grupie IV

Zakończenie Roku Szkolnego w grupie IV

W dniu 19 czerwca 2023 r obchodziliśmy w naszej grupie uroczystość zakończenia roku szkolnego połączone z świętowaniem Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki dedykowały swoim Rodzicom taniec Titanic, złożyły życzenia oraz podziękowały piosenką. W drugiej części występu z łezką w oku pożegnaliśmy naszych kochanych Absolwentów. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie absolwentom dyplomów, książek i upominków, a ich rodzicom listów gratulacyjnych. Nie zabrakło też podziękowań za całoroczną współpracę wszystkim rodzicom. Wszystkie dzieci obdarowały swoich rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami oraz całusami. Na koniec były wspólne zdjęcia i podziękowania. Dziękujemy za ten wspólny, wzruszający czas i życzymy bezpiecznych oraz udanych wakacji.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content