Listopadowe wydarzenia – grupa VIII

Listopadowe wydarzenia – grupa VIII

Chociaż za oknami coraz zimniej i  dzień staje się krótszy, dzieci z grupy VIII nie miały czasu na nudę. A trochę się działo.
Razem z przedszkolakami z innych grup uczestniczyliśmy w akcji „Szkoła do hymnu” wspólnie śpiewając Mazurka Dąbrowskiego. Byliśmy na przedstawieniu w Białostockim Teatrze Lalek pt.: „Rycerz bez konia” i „Kaszalot”.
Mieliśmy  także spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej, którzy przeprowadzili zajęcia na temat bezpieczeństwa dzieci „Nie rozmawiaj z obcym”. W dniu 20 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień  Praw Dziecka. Mieliśmy też dzień z naszymi przytulankami „Dzień pluszowego misia”, gdzie wraz z misiami uczestniczyliśmy we  wspólnych  zabawach.
Ponadto starszaki z naszej grupy odwiedziły Epi – Centrum Nauki w Białymstoku. Miesiąc zakończył się wróżbami andrzejkowymi, w których brały udział wszystkie dzieci z grupy, a także panie…

Komentarze są wyłączone.

Skip to content