Wizyta Mamy Klary

W ramach przedszkolnej akcji „Poznajemy zawody swoich rodziców” odwiedziła nas Mama Klary, która jest nauczycielem wychowania przedszkolnego jak również nauczycielem języka angielskiego. Pani Diana przeprowadziła bardzo ciekawe zabawy dzieciom z grupy VII. Były to:

1. „Jumping colors” – utrwalenie kolorów poprzez skakanie na kolor wypowiedziany przez nauczyciela.

2. „If you happy…” – utrwalenie nazw: happy, sad, sleppy, angry. Wspólne odśpiewanie piosenki.

3. „Magic animals” – zabawa z kartami zwierząt. Dzieci po utrwaleniu nazw zwierząt musiały odgadnąć, który obrazek zniknął.

4. „Head and shoulders  – zabawa ruchowa utrwalająca części ciała.

5. „Food time” – zabawa z wykorzystaniem obrazków z jedzeniem i łapek. Dzieci dobrane w pary, wskazywały wybrany obrazek.

Bardzo dziękujemy Pani Dianie za ciekawe i pouczające zajęcia i życzymy dużo sukcesów w pracy z dziećmi.