Park rozrywki „Morza Lądy Oceany” w Dorożkach – grupa V

Park rozrywki „Morza Lądy Oceany” w Dorożkach – grupa V

24 maja dzieci z grupy V wraz z całym przedszkolem wybrały się na wycieczkę, 20 km od Białegostoku znajduje się park rozrywki „Morza Lądy Oceany”. A dokładnie w Dorożkach, w gminie Juchnowiec Kościelny. To największy tego typu park rozrywki w tej części Polski. Idealny nie tylko dla dzieci w każdym wieku, ale i dla dorosłych. Są tam kutry rybackie, chata rybaka, strefa arktyczna, oczko wodne ze złotymi rybkami, hamaki, huśtawki, oraz figury zwierząt morskich i lądowych w skali 1:1. Ale to nie wszystko. Wiele ciekawych eksponatów można również zobaczyć w Muzeum Morza, gdzie znajdują się eksponaty dotyczące tematyki morskiej, raki, żółwie, kraby, największe ślimaki. Na terenie parku każdy z uczestników wycieczki mógł podziwiać figury zwierząt morskich, które odzwierciedlały rzeczywiste rozmiary. W oczku ze złotymi rybkami dzieci mogły karmić wraz z kapitanem rybki, które potem może spełnią ich ukryte marzenia. Kapitan statku zaprosił również wszystkie dzieci do obejrzenia i zwiedzenia prawdziwego kutra rybackiego. Do tego wszystkiego dzieciom dostarczono rozrywki, która pobudziła ich do zabawy ruchowej i sportu, między innymi na ogromnej zjeżdżalni, dmuchańcach, trampolinach, torach wodnych, quadach elektrycznych, łódeczkach, walcach i kulach wodnych. Dzieci podczas wycieczki zjadły pyszne kiełbaski z ogniska pod wiatą, mogły też zrelaksować się na pikniku na swoich kocykach. Pobyt przedszkolaków na wycieczce przebiegł w radosnej atmosferze, wszystkie dzieci na długo będą miały w pamięci wspólne zabawy spędzone w parku rozrywki.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content