Spotkanie z radcą prawnym – grupa IV

W dniu 20 czerwca odbyły się w naszej grupie zajęcia z mamą Mikołaja i Lidki, panią Urszulą, która zaprezentowała dzieciom swój zawód radcy prawnego. Dzieci dowiedziały się ,czym są prawa i obowiązki oraz jak ważne jest ich przestrzeganie w życiu codziennym. Zajęcia miały na celu promowanie postaw szacunku, uczciwości i odpowiedzialności.  Dzięki tym zajęciom, dzieci miały okazję zrozumieć podstawowe zasady funkcjonowania społeczeństwa i roli prawa. Pani Urszula w przestępny sposób wyjaśniła, czym jest prawo i dlaczego jest tak ważne. Na zakończenie spotkania przedszkolaki mogły zrobić sobie zdjęcia w todze oraz przytulić specjalnego misia. Pani Ulu, serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie tak interesujących zajęć.