Dzień Dziecka w grupie VII
Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w niezwykłej wycieczce edukacyjno-rekreacyjnej „Osiem Krain”. Dzieci odwiedziły osiem tematycznych stref pełnych atrakcji, zabaw i ciekawych doświadczeń.
Podczas wycieczki zwiedzały muzeum, poznały dawne zwyczaje i przedmioty codziennego użytku, brały udział w zabawach historycznych. Nie zabrakło również aktywności sportowych, kreatywnych warsztatów plastycznych, zabaw na placu zabaw oraz konkurencji sprawnościowych.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły we wszystkich przygotowanych atrakcjach, zdobywając nową wiedzę poprzez zabawę. Wycieczka dostarczyła wielu pozytywnych emocji, radości i niezapomnianych wspomnień. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i pełni wrażeń.
„Osiem Krain” to miejsce, które pozwala dzieciom odkrywać historię, rozwijać kreatywność oraz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.
