Uroczystość zakończenia roku – grupa IV

W dniu 17 czerwca 2024r. obchodziliśmy w naszej grupie uroczystość zakończenia roku szkolnego połączone z świętowaniem Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki dedykowały swoim Rodzicom wierszyki, śpiewały piosenki oraz złożyły wzruszające życzenia. W drugiej części występu z łezką w oku pożegnaliśmy naszych kochanych Absolwentów. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie absolwentom dyplomów, książek i upominków, a ich rodzicom Listów Gratulacyjnych. Nie zabrakło też podziękowań za całoroczną współpracę wszystkim rodzicom. Wszystkie dzieci obdarowały swoich rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami oraz całusami. Na koniec były wspólne zdjęcia i podziękowania. Dzień zakończenia roku szkolnego to moment refleksji nad sukcesami dzieci oraz wdzięczności dla rodziców za ich wsparcie. To także czas, aby wspólnie cieszyć się z postępów, jakie poczyniły nasze pociechy. Dziękujemy za ten wspólny, wzruszający czas i życzymy bezpiecznych oraz udanych wakacji.