Budżet Obywatelski 2023

Budżet Obywatelski 2023

7 września zostały ogłoszone projekty zakwalifikowane do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego 2023. Jest ich 180, w tym 34 ogólnomiejskie i 146 osiedlowych. Zagłosować na wybrane przedsięwzięcia będzie można od 3 do 17 października, a zapoznać się z pomysłami – podczas Białostockiego Festynu Obywatelskiego (18 września).

Nasz projekt budżetu obywatelskiego nosi numer O080 – „Wesołe podwórko – sensoryczno-integracyjny plac zabaw dla dzieci”. Projekt zakłada budowę sensorycznego placu zabaw dla dzieci składającego się z 4 stref: zabaw sprawnościowych, edukacyjnej, wielozmysłowego doświadczania oraz wyciszenia i odpoczynku.

Zachęcamy do głosowania na ww. projekt!

Czytaj więcej:

Budżet Obywatelski

Komentarze są wyłączone.

Skip to content