Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w grupie VII

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w grupie VII

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to święto, które obchodzone jest od 2013 roku. Co roku, w całej Polsce, 20 września przedszkolaki świętują swój dzień.  Święto to ma na celu podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. 20 września 2022 r. świętowaliśmy i My. W tym dniu odwiedziliśmy przedszkolaków z innych grup. Były wspólne zabawy, które pomogły zintegrować społeczność przedszkolną. Zwiedziliśmy całe przedszkole m.in. biblioteczkę przedszkolną oraz ścieżki edukacyjne Kosmos oraz Skalę czasu. Dzień ten upłynął na wspaniałej zabawie oraz czerpaniu radości z bycia przedszkolakiem. Były też drobne upominki. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z pewnością ten radosny dzień na długo pozostanie
w pamięci każdego dziecka.

 

Komentarze są wyłączone.

Skip to content