Spotkanie z Funkcjonariuszem Policji.

Spotkanie z Funkcjonariuszem Policji.

W Naszym Przedszkolu, dnia 29.09.2022 r. odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Tematem prelekcji było “Bezpieczna droga do przedszkola”. Pani Policjantka przybliżyła 5 i 6 letnim przedszkolakom zasady bezpiecznego poruszania się na drodze, właściwego przechodzenia przez jezdnię oraz
o noszeniu odblasków. Przypomniała dzieciom wygląd jak również omówiła znaczenie znaków drogowych oraz sygnalizacji świetlnej. Uczestnicy spotkania mieli możliwość obejrzenia umundurowania policyjnego oraz przymierzyć czapkę. Przedszkolaki wykazały się doskonałą wiedzą odpowiadając na pytania zadawane przez zaproszonego gościa. Na zakończenie wszyscy otrzymali pieczątki. Dziękujemy Pani funkcjonariusz Policji za cenne wskazówki, poświęcony czas i uwagę.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content