Wrzesień w grupie IV

Wrzesień w grupie IV

Wrzesień to cudowny miesiąc, kiedy to po długich wakacjach nasi kochani podopieczni wracają do przedszkola.
W salach wreszcie robi się gwarno i wesoło. Dla maluszków wrzesień był miesiącem adaptacji. Dzieci poznawały się nawzajem, integrowały podczas wspólnych zabaw zarówno w sali, jak i na placu przedszkolnym. Każdy dzień w przedszkolu był wesoły i ciekawy, przynosił coś nowego. Starsze dzieci wróciły do przedszkola z uśmiechem na twarzy, bo wiedzą, że przez najbliższych dziesięć miesięcy będzie je czekać wiele wspaniałych dni. We wrześniu w naszej grupie obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka, oraz Dzień Chłopaka. Było mnóstwo dobrej zabawy, radości, trochę sportowej rywalizacji w której wszyscy wygrali. Okazją do integracji dzieci były wspólne zabawy i tańce przy największych przebojach dla dzieci.

Komentarze są wyłączone.

Skip to content